Sukcesy brzeskich biegaczy

0
SAM_0931__Kopiowanie_.JPG

W minionym tygodniu w brzeskim Parku Wolności, odbyły się zawody Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W kategorii wiekowej gimnazjów zawody zostały zdominowane przez uczniów Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu. Wygrały sztafety chłopców i dziewcząt. Kilka dni później obie drużyny walczyły w Finale Wojewódzkim, który odbył się w Starym Oleśnie niedaleko Kluczborka. Bardzo dobrze spisała się sztafeta dziewcząt, która zajęła bardzo wysokie, punktowane 5. miejsce w stawce 12 drużyn. Chłopcy zajęli miejsce 13.