Książę Brzegu poprowadzi „Wiosenne karaoke”. Wielki finał podczas DKB

0

Brzeskie Karaoke, to cykl imprez przygotowanych przez BCK i Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta „Tama” dla tych, którzy lubią śpiewać i chcieliby sprawdzić swoje umiejętności wokalne przed profesjonalnym jury.


 

Już w najbliższą niedzielę (20.03) o godzinie 17:00, na dużej scenie Brzeskiego Centrum Kultury, odbędą się ostatnie kwalifikacje do wielkiego finału. Laureat „Wiosennego karaoke” dołączy do grona zwycięzców poprzednich edycji i będzie miał okazję zaśpiewać w finałowym konkursie podczas  Dni Księstwa Brzeskiego 2016.

– Każdy może zgłosić się do zabawy. Wystarczy przyjść, wybrać piosenkę i wykonać ją przed publicznością. To już ostatnia szansa, aby dostać się do wielkiego finału, który odbędzie się w ramach Dni Księstwa Brzeskiego.  Udział w imprezie jest bezpłatny – zaprasza Kamil Młodzianowski, inicjator i współorganizator muzyczno-wokalnego wydarzenia.

Ostatnią, kwalifikacyjną edycję „Brzeskiego karaoke” poprowadzi brzeski książę. Przypomnijmy, Jakub Rus pełni tę zaszczytną funkcję od 1 maja 2015 roku. Wówczas pokonał Michała Rabendę, swojego kontrkandydata do korony, stosunkiem głosów 90 do 80.

Plakat Wiosna CMYK-1