LIGA OKRęGOWA
Grupa I
XI kolejka: LZS Gronowice – Odra II Opole 1:2; Śląsk Łubniany – Olimpia Lewin Brzeski 4:0; Orzeł Źlinice – BTP Piast Brzeg 2:1; LZS Mechnice – Piast Nowa Wieś 0:0; Hetman Byczyna – Małapanew Ozimek 0:2; MKS II Kluczbork – LZS Przywory 2:0; Polonia Domaszowice – Pogoń Łosiów 0:1; Unia Kolonowskie – LZS Grodziec 4:2
LIGA OKRęGOWA
Grupa I
XI kolejka: LZS Gronowice – Odra II Opole 1:2; Śląsk Łubniany – Olimpia Lewin Brzeski 4:0; Orzeł Źlinice – BTP Piast Brzeg 2:1; LZS Mechnice – Piast Nowa Wieś 0:0; Hetman Byczyna – Małapanew Ozimek 0:2; MKS II Kluczbork – LZS Przywory 2:0; Polonia Domaszowice – Pogoń Łosiów 0:1; Unia Kolonowskie – LZS Grodziec 4:2
1. Śląsk Łubniany 10 23 38:10
2. Olimpia Lewin Brzeski 11 23 26:10
3. BTP Piast Brzeg 11 21 28:9
4. Orzeł Źlinice 11 21 23:14
5. LZS Przywory 11 20 27:14
6. Odra II Opole 11 19 14:13
7. Polonia Domaszowice 11 18 24:14
8. Pogoń Łosiów 11 18 16:15
9. LZS Mechnice 11 17 17:8
10. MKS II Kluczbork 11 16 17:11
11. Unia Kolonowskie 11 12 15:28
12. Piast Nowa Wieś 11 9 11:18
13. LZS Grodziec 11 9 13:34
14. LZS Gronowice 11 7 11:35
15. Małapanew Ozimek 10 6 5:16
16. Hetman Byczyna 11 4 8:44
Grupa II
XI kolejka: Czarni Otmuchów – Unia Reńska Wieś 2:3; Unia Krapkowice – LZS Obrowiec 0:1; Polonia Głubczyce – Orzeł Dzierżysław 3:1; LZS Rusocin – LZS Piątkowice 0:0; Sparta Paczków – GKS Grodków/Michałów 2:2; Naprzód Niezdrowice – Racłavia Racławice 2:2; Victoria Cisek – LZS Walce 2:0; Pogoń Prudnik – LZS Goświnowice 2:2
1. LZS Obrowiec 11 26 26:8
2. Victoria Cisek 11 22 29:11
3. GKS Grodków/Michałów 11 22 23:15
4. Unia Reńska Wieś 11 22 20:13
5. Orzeł Dzierżysław 11 19 26:17
6. Naprzód Niezdrowice 11 17 25:21
7. Racłavia Racławice 11 15 20:13
8. Sparta Paczków 11 15 16:21
9. LZS Walce 11 15 14:20
10. LZS Rusocin 10 14 24:20
11. Czarni Otmuchów 11 14 22:27
12. Pogoń Prudnik 10 10 14:19
13. Unia Krapkowice 11 10 12:23
14. Polonia Głubczyce 11 10 11:22
15. LZS Piątkowice 11 7 17:26
16. LZS Goświnowice 11 7 12:35
KLASA A
Grupa II
IX kolejka: Skalnik II Radoszowice – LZS Popielów 1:2; Odra Kąty Op. – Polonia Karłowice 1:5; Skalnik Tarnów – TOR II Dobrzeń 6:1; ZKS Górażdże – Unia Tułowice 1:0; Rodło Opole – Rekapol Kościerzyce 0:2; Czarni Korfantów – Sokół Niemodlin 6:1; LZS Kępa – Victoria Dobrzyń 1:4
1. Victoria Dobrzyń 9 25 30:5
2. Unia Tułowice 9 24 36:8
3. Czarni Korfantów 9 17 21:13
4. LZS Popielów 9 16 19:16
5. LZS Kępa 9 14 22:14
6. ZKS Górażdże 9 14 20:17
7. Rodło Opole 9 14 14:12
8. Sokół Niemodlin 9 11 29:26
9. Skalnik Tarnów 9 11 17:18
10. Polonia Karłowice 9 10 20:19
11. Rekapol Kościerzyce 9 10 16:29
12. TOR II Dobrzeń 9 6 12:24
13. Odra Kąty Op. 9 4 15:38
14. Skalnik II Radoszowice 9 3 11:43
Grupa IV
IX kolejka: LZS Jasienica – LZS Kamienica 3:2; LZS Kopice/Więcmierzyce – Sudety Burgrabice 1:3; Agfa Prusinowice – LZS Ścinawa Nyska 2:3; LZS Karłowice – Rolnik Lasocice 7:3; Metalowiec Łambinowice – LZS Polski Świętów 3:2; LZS Konradowa – Orzeł Olszanka 6:2; LZS Kałków – Unia Głuchołazy 2:3
1. Unia Głuchołazy 9 25 35:6
2. LZS Jasienica 8 21 24:12
3. Sudety Burgrabice 9 18 34:18
4. LZS Kałków 9 16 27:18
5. Orzeł Olszanka 8 16 26:17
6. LZS Karłowice 9 15 26:17
7. LZS Ścinawa Nyska 9 15 17:21
8. LZS Konradowa 9 14 22:16
9. Agfa Prusinowice 9 10 19:23
10. LZS Polski Świętów 8 7 18:23
11. LZS Kopice/Więcmierzyce 8 6 14:26
12. Metalowiec Łambinowice 9 6 13:38
13. LZS Kamienica 9 5 23:32
14. Rolnik Lasocice 9 1 13:44
KLASA B
LZS Młodoszowice – Skorpion Lubsza 3:3
IX kolejka: Bolko Kruszyna/Prędocin – Zryw Szydłowice 3:0; Parkowa Kantorowice – LZS Jankowice Wlk. 2:1; Skorpion Lubsza – Sokół Małujowice 4:0; Burza Lipki – LZS Młodoszowice 5:0; LZS Łukowice Brz. – KS Skarbimierz 2:3; Błękitni Przecza – LZS Starowice 1:2; LZS Przylesie Dolne – Polonia Przylesie 3:3
1. Burza Lipki 9 24 30:5
2. LZS Starowice 9 21 26:17
3. KS Skarbimierz 9 17 18:18
4. LZS Jankowice Wlk. 8 16 30:13
5. Sokół Małujowice 8 16 23:17
6. Bolko Kruszyna/Prędocin 9 13 22:25
7. Polonia Przylesie 9 12 26:21
8. LZS Przylesie Dolne 9 12 16:18
9. Skorpion Lubsza 9 10 16:15
10. LZS Łukowice Brz. 9 8 18:26
11. Błękitni Przecza 9 8 16:24
12. Parkowa Kantorowice 9 8 16:33
13. Zryw Szydłowice 9 5 10:20
14. LZS Młodoszowice 9 4 10:25
KLASA C
Grupa I
VI kolejka: LZS Gałążczyce – LZS Wójtowice 0:3; LZS Nowa Wieś Mała – LZS Gnojna 6:3; LZS Wierzbnik – KS Wojsław 1:6
1. KS Wojsław 6 15 40:12
2. LZS Wójtowice 5 13 28:4
3. LZS Wierzbna 5 9 15:20
4. LZS Gałążczyce 5 7 12:17
5. LZS Wierzbnik 5 4 6:16
6. LZS Nowa Wieś Mała 5 3 14:15
7. LZS Gnojna 5 1 11:40
Grupa II
VI kolejka: LZS Czeska Wieś – LZS Zwanowice 2:3; GKS II Michałów – Pogoń II Łosiów 1:2; LZS Obórki – KS Pawłów 2:0
1. Pogoń II Łosiów 5 13 18:6
2. LZS Obórki 5 13 16:7
3. LZS Zwanowice 5 7 8:9
4. LZS Żłobizna 5 6 11:11
5. GKS II Michałów 5 6 12:14
6. KS Pawłów 6 6 13:18
7. LZS Czeska Wieś 5 0 6:19
OPOLSKA LIGA JUNIORóW
XI kolejka: LZS Leśnica – Polonia Pogórze 1:1; BTP Piast Brzeg – LZS Domaszkowice 1:1; Polonia Głubczyce – Motor Praszka 0:1; RTS Koźle Rogi – Polonia Głuchołazy 0:0; OKS Olesno – Odra Opole 3:2; TOR Dobrzeń – LZS Stare Koźle 1:1; MKS Kluczbork – Start Namysłów 4:0; Koksownik Zdzieszowice – Rodło Opole 0:0
1. Rodło Opole 10 28 33:4
2. Koksownik Zdzieszowice 11 27 27:4
3. MKS Kluczbork 11 25 36:9
4. Odra Opole 11 20 35:19
5. LZS Leśnica 11 19 27:29
6. Polonia Pogórze 11 18 23:18
7. Start Namysłów 11 17 18:18
8. RTS Koźle Rogi 11 15 13:19
9. LZS Stare Koźle 11 13 17:20
10. Motor Praszka 11 13 13:23
11. TOR Dobrzeń 11 12 10:18
12. BTP Piast Brzeg 11 11 14:21
13. Polonia Głubczyce 11 8 9:20
14. OKS Olesno 11 8 13:33
15. Polonia Głuchołazy 11 7 14:36
16. LZS Domaszkowice 10 4 11:22
II LIGA JUNIORóW
Grupa nyska
IX kolejka: LKS Biała Nyska – Polonia Nysa 0:17; GKS Grodków – LZS Żłobizna 4:0; LKS Goświnowice – LZS Trzeboszowice 4:2; Czarni Otmuchów – Plon Skoroszyce 5:0; Olimpia Lewin Brzeski – LZS Konradowa 3:3; Unia Reńska Wieś – Sparta Paczków 8:0; Sudety Burgrabice – LZS Wojsław 0:4
1. Polonia Nysa 9 27 62:12
2. Czarni Otmuchów 9 24 33:5
3. LZS Wojsław 9 21 33:9
4. GKS Grodków 9 21 36:13
5. LZS Konradowa 9 16 27:19
6. Unia Reńska Wieś 9 16 24:19
7. Plon Skoroszyce 8 12 23:31
8. Olimpia Lewin Brzeski 9 11 20:23
9. Sparta Paczków 8 10 20:26
10. LZS Trzeboszowice 9 6 24:42
11. LKS Biała Nyska 9 5 16:38
12. LZS Żłobizna 9 5 13:41
13. Sudety Burgrabice 9 4 10:45
14. LKS Goświnowice 9 3 13:31
KLASA A JUNIORóW
VI kolejka: KS Skarbimierz – Sokół Małujowice 9:0; KS Pawłów – Orzeł Olszanka 1:11; Pogoń Łosiów – LZS Łukowice Brz. 6:2; Skorpion Lubsza – LZS Przylesie Dln. 4:2
1. KS Skarbimierz 5 12 24:6
2. Orzeł Olszanka 6 9 34:18
3. LZS Przylesie Dln. 5 9 23:14
4. Pogoń Łosiów 4 9 15:8
5. Skorpion Lubsza 3 9 8:3
6. LZS Łukowice Brz. 5 9 26:22
7. Burza Lipki 5 9 16:19
8. Polonia Przylesie 4 6 12:9
9. KS Pawłów 5 0 10:38
10. Sokół Małujowice 6 0 10:41
OPOLSKA LIGA JUNIORóW MŁODSZYCH
VII kolejka: Pomologia Prószków – LZS Proślice 3:1; BTP Piast Brzeg – Rodło Opole 2:1; Fortuna Głogówek – OKS Olesno 0:3; MKS Kluczbork – Pogoń Prudnik 9:1; Start Namysłów – Odra Opole 0:21; Hetman Byczyna – Swornica Czarnowąsy 4:0
1. Odra Opole 7 21 60:4
2. MKS Kluczbork 7 16 36:9
3. Rodło Opole 7 15 25:10
4. BTP Piast Brzeg 7 15 24:17
5. Hetman Byczyna 7 13 18: 9
6. Pomologia Prószków 7 12 27:18
7. OKS Olesno 7 12 24:19
8. Fortuna Głogówek 6 6 7:21
9. LZS Proślice 7 4 7:26
10. Swornica Czarnowąsy 7 3 4:37
11. Start Namysłów 7 3 6:40
12. Pogoń Prudnik 6 1 7:35
LIGA TRAMPKARZY
Grupa I
V kolejka: LZS Przylesie Dln. – LZS Kopice/Więcmierzyce 2:2; Polonia Przylesie – GKS Grodków 0:6
1. GKS Grodków 4 12 18:4
2. LZS Kopice/Więcmierzyce 4 5 25:13
3. Orzeł Olszanka 3 4 10:9
4. LZS Przylesie Dln. 3 4 5:7
5. Polonia Przylesie 4 0 1:26
Grupa II
VII kolejka: BTP Piast Brzeg dziewczęta – BTP Piast Brzeg 0:7; Pogoń Łosiów – Olimpia Lewin Brz. 4:0
1. BTP Piast Brzeg 5 15 21:2
2. Pogoń Łosiów 5 10 10:3
3. KS Skarbimierz 5 9 14:10
4. Olimpia Lewin Brz. 5 6 6:17
5. BTP Piast Brzeg dziewczęta 5 2 5:17
6. Victoria Dobrzyń 5 1 6:13