KARNAWAŁ W KLUBIE WOJSKOWYM

0

54.JPG 

Karnawał to najbardziej wyczekiwany okres przez dzieci. Każdego roku wszyscy przygotowują kreacje, wymyślają przebrania i szykują się na noworoczne przyjęcia.

 Tak było i w tym roku. Koronki, tiule, falbany – masa kolorowych materiałów opanowała w piątek 31 stycznia Klub Wojskowy 1 Pułku Saperów w Brzegu. Jedyny w swoim rodzaju bal karnawałowy dla dzieci z garnizonu, jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieciaki cały rok czekały na to, aby w kolorowym przebraniu uczestniczyć w przyjęciu. Impreza została oficjalnie otwarta przez panią kierownik, Janę Koronkiewicz, która jak zawsze z uśmiechem na twarzy powitała zarówno tych najmłodszych jak i najstarszych uczestników balu. Emocjom nie było końca. Kaczuchy, taniec Labado, Makarena i wiele innych zabaw animowanych przez instruktorki klubu wojskowego Annę Glińską i Angelikę Skowronek, spowodowały prawdziwy entuzjazm na sali tanecznej. W końcu nie można było zawieść dzieci które (zapewne przy pomocy rodziców ) włożyły wiele starań w przygotowanie kolorowych kostiumów, fantastycznych fryzur oraz pięknych stylizacji.
Uczestnicy zabawy chcieliby podziękować Żołnierzom z 1 Pułku Saperów za poczęstunek, który osłodził ten wyjątkowy wieczór.
Dzieci opuszczały Klub pełne pozytywnej energii i uśmiechu na buziach. Mamy nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się w równie kolorowym gronie.
126.JPG144.JPG

24.JPG68.JPG81.JPG