Walentynki na kilka sposobów

0

wer.jpg

Za kilka dni Walentynki. Większość zakochanych traktuje ten dzień bardzo poważnie, wcześniej przygotowuje się do tego wyjątkowego dnia, obmyślając różne atrakcje i niespodzianki dla ukochanej/ukochanego. 

Jednak część osób nie obchodzi tego święta z różnych powodów, chociażby dlatego, że nie mają akurat z kim. Nieważne zatem, czy masz drugą połówkę, czy nie – jeżeli dalej nie wiesz, co robić w piątek 14-tego lutego, pomożemy Ci zorganizować ten czas.
 
Kolacja w Restaurant Caffe 
Parkowa. Tutaj w Walentynki możemy wybrać się na romantyczną kolację z drugą połówką. Specjalnie przygotowane menu, stolik dwuosobowy, a na nim butelka czerwonego wina i płonące świece – to wszystko za 67 zł od osoby. Czasami warto zaszaleć i podarować sobie odrobinę przyjemności?
 
Smakowite promocje w Restauracji Relax
Z większą paczką znajomych możemy wybrać się do Relaxu. W walentynkowym menu przygotowano mnóstwo promocji. Może jabłecznik na ciepło z lodami za 8 zł?
 
Spektakl Walentynkowy w Brzeskim Centrum Kultury
O godzinie 18:00 odbędzie się spektakl Walentynkowy pt. „Kiedyś Cię znajdę…”. Wystąpią artyści Brzeskiego Centrum Kultury, Klubu Wojskowego i Biblioteki Gminnej w Skarbimierzu. Wstęp wolny, wejściówki są już dostępne w Punkcie Informacji Turystycznej w Ratuszu.
 
Wernisaż w Galerii BCK 
O godzinie 19:00 odbędzie się wernisaż prac Sebastiana Skarżyńskiego pt. „Przy obiedzie”. Jest to projekt multimedialny, którego tematyką jest współczesne miasto. Wystawa obejmuje klasyczne prace malarskie, typografie, ilustracje oraz sztuki audiowizualne, dla których inspiracją był uliczny zgiełk i iluminacja miejskich neonów. Zapewniony surrounding rodem z nowojorskiej metropolii. Zaraz po wernisażu afterparty w klubie Brzeska Scena.
 
Muzycznie w Brzeskiej Scenie
To propozycja dla szukających dobrej zabawy. Rozpoczęcie o godzinie 20:30, zagrają: Mój Tato Jest Kowalem (muzyka elektroniczna na żywo) oraz In The Name of God (Trash-metal), a na końcu „Sound Fusion” rozkręci Dj Deef wraz z Twin Peaks Rockers z Irlandii! Zapowiada się naprawdę świetna zabawa!
 
Single Party w Klubie Ibiza
Nie każdy o tym wie, ale 15 lutego obchodzony jest Dzień Singla. Tego dnia można się wybrać do Klubu Ibiza, gdzie odbędzie się Walentynkowe Single Party. Już przy wejściu otrzymacie fluo opaskę, do wyboru: niebieska – szukam przygody, czerwona – szukam miłości lub biała – jestem zajęty/a. Muzykę do zabawy zapewni wam rezydent klubu Dj Kalafior. Wejście od godziny 20:00.
Jest mnóstwo pomysłów na spędzenie tego dnia, Brzeg wcale nie jest taki nudny. Na coś słodkiego warto pójść do Bombonierki, trochę ruchu i rozrywki zapewni nam Słoneczny Park Rozrywki, gdzie pogramy w kręgle, na drinka można wybrać się do Clubu 1881, a odrobina relaksu w Aquaparku też na pewno nie zaszkodzi. 
 
Zawsze można po prostu pójść na spacer albo posiedzieć ze znajomymi w pubie lub posłuchać muzyki. Panowie, pamiętajcie, jeżeli nawet nie obchodzicie tego dnia, kupcie kwiatka i wręczcie go swojej ukochanej, to zawsze bardzo miły gest. Uśmiech – w ramach podziękowania – gwarantowany. 
Single – kto wie, może magia tego dnia pomoże wam kogoś poznać?
SB