Jadwiga Walasek przechodzi na emeryturę

1

Wieloletnia (od blisko 15 lat) Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi, Pani Jadwiga Walasek przechodzi na emeryturę. Oficjalne pożegnanie przez szkolną społeczność miało miejsce podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego w dniu 24 czerwca 2016 r na boisku Zespołu Szkół. Specjalny list gratulacyjny oraz kwiaty przekazał Pani Dyrektor, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

– Dziękuję Pani Dyrektor za wieloletnią pracę w oświacie i zaangażowanie na rzecz szkoły i jej uczniów. Na każdym kroku widać w tej placówce dobrą rękę dyrektora, Pani rękę, która zawsze dbała o Zespół Szkół – powiedział Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Uczniowie zaśpiewali dla swojej Pani Dyrektor piosenkę na pożegnanie, a Jadwiga Walasek podziękowała za wieloletnią pracę oraz wspólne zaangażowanie na rzecz szkoły, zarówno nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

Pani Jadwiga ma już dalsze plany po zakończeniu kariery w zarządzaniu oświatą. Przypomina, że jest osobą niezwykle aktywną i nie zamierza odpoczywać na emeryturze. Natomiast od września placówką pokieruje nowy dyrektor.