Co mistrz to mistrz

0

Koszykarki Cukierków nie sprawiły niespodzianki i gładko uległy w Krakowie mistrzyniom Polski 52:80.

Zespół Wisły Kraków ma przed sobą mecze w Eurolidze i spotkanie z Odrą był jednym z etapów przygotowań do tych spotkań. Początek ku zdziwieniu wszystkich należał jednak do przyjezdnych.
Kilka udanych akcji brzeskich Amerykanek: Joei Clyburn i Khaili Sanders doprowadziły do wyniku 8:2 dla Cukierków. Przyjemne chwile jednak nie trwały długo, Wisła bowiem szybko zniwelowała stratę i objęła prowadzenie.
Jeszcze w drugiej kwarcie przewaga „Białej Gwiazdy” nie była tak duża, po 20 minutach gry wynik brzmiał 33:27, jednak po przerwie mecz stał już się jednostronnym widowiskiem i ostatecznie zakończył się wysoką wygraną faworytek.