W Brzegu trudno o wolne miejsca na zabawę sylwestrową. Zobacz oferty „last minute”

0

Tegoroczny, największy bal sylwestrowy szykuje się w brzeskim ratuszu. Zabawę na 196 osób organizuje Brzeskie Centrum Kultury, ale  już od miesiąca lista gości jest zapełniona. Wolnych miejsc nie znajdziemy także w większości restauracji i PUB-ów, jednak udało nam się trafić na kilka ofert „last minute”.


Hotele Arte i Best Western Plus, wcale nie organizują imprez sylwestrowych. Podobnie wygląda sytuacja w Strefie Muzyki przy ul. Wrocławskiej. Klub Euphoria został w całości wynajęty przez grupę osób, a więc nie znajdziemy tam miejsca na wspólne powitanie nowego roku. Listę gości zamknęły także restauracje: Ratuszowa, Herbowa i Parkowa.

Wielu mieszkańców zdecydowało się na popularne domówki, niektórzy będą się bawić w innych miastach, ale, jeśli ktoś chciałby spędzić noc sylwestrową w Brzegu z szampańską zabawą, to mamy kilka propozycji.

Wolne miejsca można jeszcze znaleźć w restauracji Relax (tel. 77 416 66 89), ostatni wolny stolik dla pary czeka w restauracji Lawendowy Ogród (tel. 602 662 427), a kilka miejsc można zarezerwować w PUB-ie Oleńka (tel. 603 975 170).

Jeżeli posiadacie informacje o odwołanych rezerwacjach lub wolnych miejscach w innych lokalach, to prosimy o przekazanie tych wiadomości na nasz adres mailowy: kontakt@brzeg24.pl.