Znamy pierwszą gwiazdę Dni Księstwa Brzeskiego 2017!

3

Święto Brzegu w tym roku potrwa trzy dni. Nowością będą aż dwa dni koncertowe, a organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji towarzyszących niż w poprzednich latach. Brzeskie Centrum Kultury na razie nie zdradza kogo zobaczymy na scenie amfiteatru, ale my już wiemy.


– Przygotowania do Dni Księstwa Brzeskiego trwają od dawna. W tym roku będą dwa dni koncertów, jednak na razie nie możemy zdradzić gwiazd wieczorów. Mogę powiedzieć tylko, że będą to topowi polscy wokaliści, a z oferty DKB będą mogli skorzystać widzowie o różnym guście muzycznym – mówi Łukasz Oskar Michalak z Brzeskiego Centrum Kultury.

Portalowi Brzeg24.pl udało się uzyskać informację, że oprócz wokalistów będzie także wokalistka, a dokładniej – zespół RED LIPS!

– Nie potwierdzam i nie zaprzeczam, że Red Lips zagra podczas Dni Księstwa Brzeskiego. Powiem tylko, że w maju mamy koncert w Brzegu – powiedziała nam w humorystycznym tonie Monika Małyszek z kierownictwa zespołu.

Co prawda do wielkiego święta miasta pozostały jeszcze dwa miesiące i tajemniczość organizatorów jest zrozumiała, jednak my już jesteśmy na tropie kolejnych artystów, którzy zaśpiewają w Brzegu 1 i 2 maja.

Red Lips na szerokie wody muzycznego świata wypłynęli w 2013 roku, szturmem podbijając większość polskich stacji radiowych piosenką „To co nam było”. Rok 2017 dla zespołu, to rok premier. Właśnie ukazał się drugi, studyjny album „Zmiana Planu”, a na listach przebojów zagościł nowy hit „P.S.”, który w zaledwie kilka tygodni został odtworzony w serwisie YouTube ponad 3 000 000 razy i zdobył status „Złotego singla”.