Ruszyło głosowanie na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego!

10

Przez dwa miesiące potrwa głosowanie na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego w powiecie brzeskim. Konkurs, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”, został przygotowany przez Komendę Powiatową Policji w Brzegu we współpracy z tygodnikiem Panorama Powiatu i portalem Brzeg24.pl.


23 funkcjonariuszy z: KPP w Brzegu, KP w Grodkowie i KP w Lewinie Brzeskim, na co dzień realizują swoje zadania w przydzielonych rewirach. Dzielnicowy, to policjant pierwszego kontaktu. Interweniują niemal w każdej sprawie. Podejmują zgłoszenia porządkowe i związane z przemocą w rodzinie. Dzielnicowi często wchodzą w rolę mediatora. Rozwiązują sąsiedzkie nieporozumienia, w których pojawia się wiele emocji. Od 1 kwietnia do 31 maja 2017 roku, każdy może wyrazić aprobatę dla działań funkcjonariuszy i zagłosować na swojego dzielnicowego.

>>> PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA <<<

Na stronie głównej naszego serwisu (w lewym górnym rogu) została również utworzona specjalna zakładka „Dzielnicowy Bliżej Nas”, w której znajdziesz informacje o dzielnicowych oraz bezpośredni kontakt z policjantami.

dzielnicowego