Weekendowy informator sportowy 07-09.03.2017

0
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Już w piątek rozgrywki wznawia KSK Stal Brzeg. Brzeżanki biorą udział w turnieju półfinałowym. Gredar musi oczekiwać na zakończenie rozgrywek, przez pozostałe zespoły. Grodkowski Olimp pauzuje do 22 kwietnia. Jedynie Orlik zagra przed własną publicznością. Natomiast BTP Stal Brzeg rozegra wyjazdowe spotkanie z rezerwami Śląska Wrocław, na wyjeździe zagra również LZS Starowice.


Piłka Nożna:

III Liga:

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama
Reklama

WKS Śląsk II Wrocław – BTP Stal Brzeg, sobota 8.04.2017, godzina 11:00, Stadion Śląska Wrocław ul. Oporowska 62.

W sobotę we Wrocławiu na Stadionie przy ul. Oporowskiej z rezerwami Śląska Wrocław o kolejne punkty w rozgrywkach trzeciej ligi. Rezerwy Wojskowych znajdują się obecnie na czternastym miejscu, z dorobkiem dwudziestu jeden punktów. Różnica między obiema drużynami wynosi czternaście punktów.

IV Liga:

KS Krapkowice – LZS Starowice, sobota 8.04.2017, godzina 16:00, Stadion „Unii Krapkowice”, Krapkowice, ul. Sportowa 1.

Po zeszłotygodniowej porażce LZS Starowice, z Agroplonem drużyna z pod Grodkowa w następnym ligowym spotkaniu zmierzy się na wyjeździe z KS Krapkowice. Zespół z Krapkowic zajmuje obecnie dwunaste miejsce z dorobkiem dwudziestu trzech punktów. Oba zespoły dzieli różnica dziewięciu punktów.

Koszykówka:

KSK Stal Brzeg, już w piątek rozegrała pierwsze spotkanie w turnieju półfinałowym. Na początku nasz zespół rozpoczął zmagania od meczu z ekipą z AZS Katowice. Niestety, piątkowy mecz zakończył się porażką 65-50. Stalówki będą musiały wygrać w sobotę z Widzewem II Łódź i w niedzielę z gospodyniami – UKS Lider Swarzędz.

Piłka ręczna:

SKS Orlik Brzeg – Dziewiątka Legnica, sobota 8.04.2017, godzina 18:00, hala sportowa MOSiR Brzeg, ulica Oławska 2.

Orlik jako jedyny zespół zagra mecz przed własną publicznością. Brzeżanie zmierzą się z czerwoną latarnią rozgrywek piłki ręcznej II Ligi. Dziewiątka wygrała jedynie trzy spotkania i zremisowała w dwóch. Orlik ma dziesięciopunktową przewagę w tabeli ligowej nad sobotnim rywalem.

UKS Olimp Grodków pauzuje do 22 kwietnia, by wznowić rozgrywki z AZS Biała Podlaska.

Futsal:

Gredar zakończył rozgrywki i czeka na zakończenie rozgrywek przez pozostałe zespoły. Decydujące wyniki pozwolą naszemu pierwszoligowcowi na utrzymanie się w pierwszej lidze i dalszą grę w rozgrywkach w przyszłym sezonie.

*Informacje na temat imprez sportowych i wpisanych w Weekendowy Informator Sportowy pochodzą z oficjalnych profili i stron organizatorów z portalu facebook, materiałów przesłanych do redakcji brzeg24.pl oraz portali związkowych.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama