4. Piknik Lekkoatletyczny, czyli rodzinne zawody i wspólna zabawa na brzeskim stadionie

0

11 czerwca na miejskim stadionie w Brzegu odbędzie się 4. Piknik Lekkoatletyczny z okazji Dnia Dziecka. To już kolejna edycja imprezy organizowanej przez KL Kotwica Brzeg przy współudziale brzeskiego MOSiR-u i Gminy Brzeg. Dmuchańce, strzelanie z łuku, park linowy, buble, bańki mydlane, strzelanie z broni ASG – to atrakcje towarzyszące imprezie w poprzednich latach. Tegoroczny Piknik, będzie jeszcze lepszy – zapewniają organizatorzy.


Piknik Lekkoatletyczny rozpocznie się w niedzielę (11 czerwca) o godzinie 11:00. Na uczestników będzie czekało wiele atrakcji, ale przede wszystkim rodzinne zawody (dziecko + rodzic) w kilku konkurencjach.

– Piknik jest imprezą skierowaną do naszych najmłodszych mieszkańców. W odróżnieniu od wielu imprez, w tym dniu proponujemy rodzicom oraz ich pociechom wspólne i aktywne spędzenie czasu. Oprócz rodzinnych zawodów będzie wiele atrakcji towarzyszących. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców regionu do wspólnej zabawy – mówi Aleksander Klimek, rzeczniki prasowy KL Kotwica Brzeg.

Tygodnik Panorama Powiatu i portal Brzeg24.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym. Regulamin pikniku i zawodów rodzinnych dostępny jest TUTAJ.

4 piknik lekkoatletyczny w Brzegu