Weekendowy Informator Imprezowy 30.10-01.11.2015

0

Nadchodzący weekend upłynie przede wszystkim pod znakiem Święta Zmarłych. Wiele osób będzie też świętowało Halloween, które jst komercyjnym odpowiednikiem naszych Zaduszek. Jak w Brzegu można spędzić nadchodzący weekend? Przedstawiamy na cotygodniowy Weekendowy Informator Imprezowy 30.10-01.11.2015.


 

Weekend „na dobre” rozpocząć można dzisiaj, tj. w piątek 30.10.2015 w BCK, gdzie premierę swojego pierwszego spektaklu przedstawi Brzeski Teatr Tańca. Spektakl, pt. „Szkiełko i oko” rozpocznie się punktualnie o 18:00. Bilety nabyć można w Punkcie Informacji Turystycznej. O spektaklu więcej pisaliśmy tutaj.

W samo Halloween, tj. w sobotę 31.10.2015 będzie można wybrać się na kilka różnych imprez, wydarzeń i koncertów. Świętowanie zacząć można już o 18:00 w BCK, gdzie o 18:00 na Dużej Scenie BCK odbędzie się II edycja Brzeskiego Karaoke pn. „Strrrraszne karaoke”. Zaśpiewać może każdy kto przyjdzie w ten dzień do BCK i wybierze sobie piosenkę. Zwycięzca sobotniego karaoke będzie miał możliwość występu na Dniach Księstwa Brzeskiego 2016. Impreza jest współroganizowana przez BSA TAMA.

O godzinie 20:00 – również w sobotę – w Herbaciarni rozpocznie się impreza pod nazwą „Happy Halloween”. W ramach wydarzenia zaplanowano atrakcje, specjalne sety dj’skie, dobrą muzykę oraz pyszne drinki. Tego dnia, każdy przebrany wejdzie na imprezę na darmo.

W klubie Semafor z kolei, w sobotni wieczór odbędzie się niezwykły koncert. Będzie to bowiem muzyczne trzęsienie ziemii w wykonaniu brzeskiego Pierwotnego Pastucha. Start o godznie 20:30, wstęp wolny.

Szczegóły dotyczące wszystkich imprez – na plakatach poniżej.