Zajęcia w Publicznym Przedszkolu nr 3 częściowo zawieszone

0
Przedszkole nr 3 w Brzegu (Źródło: www.facebook.com)

Od środy do poniedziałku (18-23 listopada), przedszkolaki z trzech grup PP nr 3 (gr. II „Biedronki”, gr. III „Żabki”, gr. IV „Motylki”), będą przebywać pod nadzorem epidemiologicznym, z kolei personel pracujący w tych oddziałach został skierowany na kwarantannę. Przedszkole częściowo zawiesiło zajęcia stacjonarne.


– „Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 3 w Brzegu informuje, że decyzją Sanepidu w dniach od 18 – 23 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne grupy II „Biedronki”, grupy III „Żabki” i grupy IV „Motylki”. Dzieci z tych grup zostały objęte nadzorem epidemiologicznym, a personel pracujący w oddziałach został skierowany na kwarantannę. Ze względu na absencje chorobową nauczycieli od 18.11.2020 do 20.11.2020 zajęcia zdalne w tych grupach nie będą prowadzone. Zajęcia zdalne odbędą się tylko 23 listopada br., a powrót do zajęć stacjonarnych dla w/w grup planowany jest na 24 listopada. Wszystkie informacje przekazywane będą rodzicom poprzez ustalone formy kontaktu z wychowawcami grupy i dyrektorem” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miasta w Brzegu.

Dodajmy, że pozostałe grupy w przedszkolu pracują normalnie, w trybie stacjonarnym. Kwarantanna, którą objęto personel nie ma wpływu na ich funkcjonowanie. Ponadto, brzeski magistrat informuje, że w przedszkolu zachowany jest reżim sanitarny, na bieżąco dokonywana jest dezynfekcja wyposażenia, pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych.