Letni basen w Brzegu otwarty od 9 lipca

1
Fot. Grzegorz Tkaczyk
Reklama
Reklama

Od wtorku 9 lipca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu zaprasza na nowy basen letni przy ul. Korfantego. Codziennie przez całe wakacje od godziny 10.00 do 19.00.


Na brzeżan i gości odwiedzających Brzeg czekają trzy niecki: – rekreacyjna o powierzchni 12,5 na 50 metrów, – brodzik o powierzchni 12,5 na 27,5 metra, – pływacka o powierzchni 12,5 na 25 metrów.

Wokół niecek jest mnóstwo terenu do plażowania: trawniki, podesty i tarasy – do wyboru: w cieniu drzew lub specjalnych baldachimów albo w słońcu. Do dyspozycji odwiedzających basen są również przebieralnie (zewnętrzne i w budynku), natryski, toalety, pokój dla rodziców z małym dzieckiem oraz szafki depozytowe.

Co odróżnia brzeski basen od innych podobnych obiektów w regionie? W Brzegu, po zakupie biletu, można korzystać z wodnych atrakcji przez cały dzień, z możliwością wychodzenia i ponownego wchodzenia na teren basenowy. Ale uwaga! Jeśli chcemy wyjść z basenu, musimy oddać bilet w kasie głównej i poprosić o opaskę, którą obsługa założy nam na rękę. Tylko z taką opaską (nie zdjętą z ręki) można wrócić na basen bez konieczności zakupu kolejnego biletu.

Ceny biletów całodniowych: 15 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy). Ceny biletów popołudniowych (od godz. 16.00): 12 zł (normalny) i 7 zł
(ulgowy). Pełny cennik, regulamin basenu i ulotka informacyjna znajdują się pod adresem: mosir.brzeg.pl/obiekty/basen-letni

Jeśli chcecie przyjechać na basen rowerem – przed kasami jest kilkadziesiąt stojaków na jednoślady. Jeśli wolicie samochód – przed
obiektem znajduje się parking na kilkadziesiąt pojazdów, a 200 metrów od obiektu – przy obwodnicy – kolejny duży parking. Na terenie ośrodka przy ul. Korfantego jest również mała gastronomia, plaża nad naturalnym akwenem oraz pomosty i ścieżki do spacerów i jazdy rowerem.

Reklama
Reklama