Nowe wystawy w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej

0

Izba Pamięci Ziemi Grodkowskiej zaprasza na nowe – dwie wystawy, które oglądać będzie można od 10. października. Jedna poświęcona jest miastu Grodków, natomiast druga jubileuszowi, jaki świętować będzie w tym roku Chór Grodkovia.


Ekspozycja poświęcona miastu Grodków to tak naprawdę mini wystawa i lekcje muzealne. Na prezentowany zbiór składać się będą widokówki z wizerunkiem miasta. „Dawny Grodków na pocztówkach” – bo pod takim tytułem zaprezentowana będzie wystawa, dostępna dla zwiedzających w dniach 10. października – 22 listopada bieżącego roku.

Druga z ekspozycja poświęcona jest Chórowi Grodkovia z okazji okrągłej rocznicy powstania chóru. Formacja obchodzi w tym roku  jubileusz 30-lecia istnienia. To zacna rocznica, zatem i wystawa z pewnością będzie wyjątkowa. Zaprezentowana zostanie pod tytułem „30 lat Chóru Grodkowia – Rok Jubileuszowy 2017”. Ekspozycja dostępna będzie w dniach 10.10-22.11.2017.

Dla przypomnienia, Izba Pamięci Ziemi Grodkowskiej znajduje się na II piętrze grodkowskiego Ratusza. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.bibliotekagrodkow.pl. W imieniu organizatorów gorąco zachęcamy do odwiedzania Izby Pamięci i obejrzenia wystaw.