„Muzyczne Impresje” w Grodkowie

0

„Muzyczne Impresje” to cykl koncertów, które odbywają się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Opolskiej. W XII sezonie realizacji, na trasie cyklu znalazł się Grodków, gdzie w środę (5. grudnia) fani muzyki mogą liczyć na moc wrażeń.


Grodkowskiej publiczności zaprezentuje się bowiem Orkiestra Politechniki Opolskiej & el12 Opole Politechnic Band, Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu oraz Grudzicka Orkiestra Dęta. Zespoły zaprezentują się pod batutą Przemysława Ślusarczyka.

Koncert odbędzie się 5.12 o godzinie 18:00 w Ośrodku Kultury i Rekreacji. Muzycy zaprezentują największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – aby wziąć w nim udział należy pobrać darmowe zaproszenia, które dostępne są w sekretariacie OKiR.

Organizatorami koncertu są: Sekcja Promocji i Kultury Politechniki Opolskiej, Przedsiębiorstwo el12 Sp. z o.o. oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie. Więcej informacji znaleźć można na stronach: www.po.opole.pl, www.muzyczneimpresje.art.pl, www.opo.art.pl oraz www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału.