Już niebawem kolejne koncerty w Domu Kultury w Grodkowie

0

Luty obfituje w niezwykle ciekawe wydarzenia grodkowskim OKiR. Przed nami kolejne dwa, wyjątkowe koncerty. Najpierw widzowie będą mogli podziwiać Don Vasyla i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni. Następnie przyjdzie pora na kolejne Blues Party i występ Jose Luisa Pardo. Poniżej zapowiedzi imprez i informacje o biletach.


Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni
Miłośnicy piosenki romskiej, cygańskiej będą mogli wysłuchać koncertu największej gwiazdy tego nurtu muzycznego. Mowa o Don Vasylu, który od kilkudziesięciu lat występuje na największych scenach w Polsce i stał się ikoną muzyki i kultury romskiej w naszym kraju. Tym razem muzyk zawita ze swoim zespołem do Grodkowa, gdzie w piątek (22.02) zagra swój wyjątkowy koncert. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. Bilety na koncert kosztują 40 złotych i dostępne są w kasie OKiR w Grodkowie, a także internetowo na stronie www.okir.pl.

Blues Party – Jose Luis Pardo
Niebawem przyjdzie także pora na kolejne wydarzenie z cyklu Blues Party. Fani bluesowej muzyki będą mogli na żywo wysłuchać koncertu Jose Luisa Pardo. To pochodzący z Buenos Aires gitarzysta, wokalista i kompozytor. Jego czerpiący z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej blues budził do tej pory zachwyt w wielu krajach świata. Pardo koncertował w takich krajach jak m.in.: Indie, Kongo, RPA, Stany Zjednoczone, Meksyk, Hiszpania, Portugalia, Francja, Kolumbia, Armenia. Jako sideman współpracował z takimi artystami jak: Bob Margolin, Michael Burks, Vasti Jackson, Kenny Wayne, Bob Stroger. Deitra Farr, Peaches Staten, J.C. Smith, Willie Buck czy Tail Dragger.

W trakcie swojej pierwszej trasy w Polsce – w tym w Grodkowie wystąpi z cenioną sekcją rytmiczną w składzie: Łukasz Gorczyca – bas i Tomek Dominik – perkusja. Koncert odbędzie się w sobotę (23.02) o godz. 19:00. Bilety dostępne są w cenie 30 zł (przedsprzedaż) oraz 35 zł (w dniu koncertu). Zakupić je można w kasie OKiR oraz internetowo na stronie www.okir.pl.

O tych i innych wydarzeniach realizowanych w OKiR Grodkowie przeczytać można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich planowanych imprezach.