Marcowe rękodzieło artystyczne w Grodkowie

0

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie realizuje cykl spotkań warsztatowych z rękodziełem. Przed nami kolejne tego typu wydarzenie. Tym razem uczestnicy warsztatów poznają wyjątkową technikę plastyczną. Zapisy trwają!

Marcowe warsztaty rękodzieła odbędą się w Sali kameralnej Domu Kultury w Grodkowie już w sobotę 16. marca. Co warto zauważyć – zajęcia przeznaczone są – podobnie jak poprzednie edycje – dla osób dorosłych.

Tym razem uczestnicy zajęć będą mogli zapoznać się z techniką decoupage. Co ważne, tym razem warsztaty przybiorą charakter wielkanocny – w ślad za nazwą wydarzenia: „Rękodzieło dla dorosłych. Wielkanocny Decoupage”.

Udział w zajęciach jest płatny i wynosi symboliczne 8 złotych, które przeznaczone zostaną na zakup materiałów niezbędnych do przeprowadzenia warsztatów. Kto chciałby zwiększyć swoją wiedzą albo poznać decoupage ten powinien jak najszybciej zapisać się na zajęcia, bowiem obowiązuje limit miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie u instruktorki Ewy Kałuzińskiej pod nr telefonu 77 415 5329.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie www.okir.pl.