Ruszyły zgłoszenia na XVII Jarmark Wielkanocny w Grodkowie

0

Na grodkowskim Rynku, już 14. kwietnia, stanie prawdziwy Wielkanocny Jarmark. To już siedemnasta edycja tego wydarzenia. Obecnie trwa nabór wystawców, którzy chcieliby się zaprezentować w ramach wydarzenia. Nie zabraknie różnego rodzaju konkursów i prezentacji artystycznych.


Jarmark Wielkanocny w Grodkowie rozpocznie się w niedzielę (14.04) o godzinie 14:00. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miejski w Grodkowie, Gminną Radę Kobiet i Ośrodek Kultury i Rekreacji.

W programie wydarzenia znalazły się m.in. występy artystyczne, prezentacje wyrobów związanych z Wielkanocą oraz promocje produktów lokalnych. Na jarmarcznych stoiskach dostępne będą m.in. potrawy świąteczne, wypieki domowe, baranki, palmy i pisanki. Nie zabraknie także tradycyjnych konkursów. Jednym z nich będzie konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. W kolejnym oceniane będą stoiska przygotowane przez wystawców – a nagrodzone zostaną te najpiękniejsze.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.okir.pl oraz www.grodkow.pl. Zgłoszenia do udziału w jarmarku przyjmowane są w tym roku w Urzędzie Miejskim w Grodkowie – w pokoju 38a. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.