„Blues Party” powraca po przerwie. W Grodkowie zagra „Pokój numer 3”

0

Po wakacyjnej przerwie do Grodkowa powraca cykl „Blues Party”. Tym razem na grodkowskiej scenie zagra zespół „Pokój numer 3”. Zespół to pięciu muzyków: Jakub Andrzejewski – śpiew, gitara; Michał Kielak – harmonijka ustna; Łukasz Jakubowicz – inst. klaw.; Krzysztof Ratke – gitara basowa; Bartek Andrzejewski – perkusja, śpiew.


„Pokój numer 3” to stosunkowo młoda formacja, ale z dużym bagażem doświadczeń. Band powstał w Bydgoszczy w 2015 r. Od tego momentu muzycy zaczęli grywać na różnego rodzaju festiwalach w kraju i za granicą. Po swoich debiutanckich singlach, w 2016 r. zespół wydał pełnowartościowy materiał. Ich płyta zatytułowana „Pusty Zamek” była bardzo udanym debiutem. Na krążku gośccinnie pojawili się znani muzycy, wśród których znaleźli się Bartek Szopiński, Sebastian Riedel, John Clifton i Jarek Gajewski.

Z początkiem tego roku zespół wydał drugą płytę. Krążek zatytułowany „Nie płynie czas” zawiera 10 utworów, które nawiązują do klasycznych brzmień rock’n’rolla, ale również pokazują to co przez ostatnie lata wypracował zespół. Każdy utwór to inna historia, ale całość tworzy dynamiczną opowieść. Singlem promującym to wydawnictwo jest utwór „Spóźnieni na deszcz”. Tym razem na płycie gościnnie zagrał Jerzey Styczyński, gitarzysta grupy Dżem.

Początek koncertu w ostatnią sobotę września (28.09) o godzinie 20:00. Bilety do nabycia w kasie Ośrodka Kultury i Rekreacji w cenie 30 zł, przed koncertem w cenie 35 zł. W imieniu zespołu i organizatorów serdecznie zapraszamy!