Z powodu koronawirusa Urząd Miejski w Grodkowie zamknięty dla interesantów do odwołania

0

Z powodu potwierdzonych dwóch przypadków zakażenia koronawirusem wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Grodkowie zostały wprowadzone dzisiaj (15-10) ograniczenia w jego funkcjonowaniu. Urząd będzie pracował nadal, wszystkie sprawy będą załatwiane na bieżąco. Dla interesantów będzie jednak w większości przypadków zamknięty.

Urząd Miejski w Grodkowie zamknięty dla interesantów do odwołania. Taki komunikat ukazał się na stronie internetowej grodkowskiego magistratu. Ograniczenia wynikają z potwierdzenia zakażenia koronawirusem wśród dwóch pracowników magistratu. Jak możemy dowiedzieć się z komunikatu wszystkie sprawy urzędowe będą jednak załatwiane na bieżąco. Istnieje także możliwość zdalnego załatwienia spraw urzędzie poprze e-mail, platformy ePUAP, lub po prostu wrzucając niezbędne dokumenty do skrzynki pocztowej przy głównych drzwiach wejściowych urzędu. Z komunikatu dowiadujemy się też, że w sprawach szczególnie pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa należy umawiać się telefonicznie. Urząd zwraca się przy tej okazji z prośbą, by przychodziła wyłącznie osoba załatwiająca sprawę i kierowała się do bocznego wejścia Urzędu.

“ Urząd będzie funkcjonował nadal w nieco zmienionej formule. Mieszkańcy będą mogli załatwiać swoje sprawy zdalnie bądź poprzez wcześniejsze umówienie się telefoniczne w sprawach, które wymagają osobistego wstawiennictwa. Podjęliśmy takie kroki w związku z potwierdzonymi dwoma przypadkami zakażenia w naszym urzędzie oraz mając na uwadze pewną profilaktykę związaną z możliwością zakażenia koronawirusem” – poinformował burmistrz Grodkowa Marek Antoniewicz

 

Komunikat Urzędu Miejskiego w Grodkowie

KOMUNIKAT !!!

W związku z epidemią koronawirusa

URZĄD MIEJSKI W GRODKOWIE JEST ZAMKNIĘTY DLA INTERESANTÓW DO ODWOŁANIA

(wszystkie sprawy są jednak załatwiane na bieżąco)

Załatw sprawę:

Napisz e-mail, zadzwoń, skorzystaj z platformy ePUAP, wrzuć dokumenty do skrzynki pocztowej przy głównych drzwiach wejściowych

ADRES E-MAIL: um@grodkow.pl

W SPRAWACH SZCZEGÓLNIE PILNYCH, KTÓRE WYMAGAJĄ OSOBISTEGO STAWIENNICTWA NALEŻY UMAWIAĆ SIĘ TELEFONICZNIE.

PROSIMY, BY PRZYCHODZIŁA WYŁĄCZNIE OSOBA ZAŁATWIAJĄCA SPRAWĘ.

Prosimy kierować się do bocznego wejścia Urzędu.

 

EWIDENCJA LUDNOŚCI, DOWODY OSOBISTE: 77 40 40 325

URZĄD STANU CYWILNEGO: 77 40 40 346

SEKRETARIAT: 77 40 40 321

ŚWIADCZENIE USŁUG KOMUNALNYCH: 77 40 40 333

OCHRONA ŚRODOWISKA: 77 40 40 307

SPRAWY PODATKOWE: 77 40 40 350

SPRAWY FINANSOWE: 77 40 40 327

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI: 77 415 37 96

POZOSTAŁE NUMERY DO WYDZIAŁÓW JAK DOTYCHCZAS

 

Wprowadzone zmiany w organizacji pracy Urzędu wydłużają czas załatwiania spraw. Jednak ze względu na występujący nadal stan epidemii są konieczne.

Dziękujemy za wyrozumiałość.