„Dołącz do nas!” – praca w Straży Miejskiej w Grodkowie

0

Straż Miejska w Grodkowie poszukuje pracowników. Do głównych zadań nowego strażnika miejskiego należeć będzie m.in. ochrona spokoju i porządku w miejscach publicznych. Praca w straży miejskiej łączy się m.in. ze stabilnym zatrudnieniem, świadczeniami socjalnymi oraz możliwością odbywania szkoleń specjalistycznych.

  • Pomoc! Bezpieczeństwo! Porządek! Dołącz do nas! Zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką i warunkami pracy”. – informują przedstawiciele grodkowskiej Straży Miejskiej w materiałach promocyjnych dla potencjalnych kandydatów do pracy w charakterze strażnika.

    Dodajmy, że praca ta wiąże się nie tylko z ochroną spokoju i porządku publicznego, ale także to zadania związane z kontrolą ruchu drogowego, publicznego transportu zbiorowego, współdziałaniem z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli.
    Strażnicy wykonują także szereg innych, ważnych czynności na rzecz lokalnej społeczności. Do takich zaliczyć można m.in. ochronę obiektów komunalnych, urządzeń użyteczności publicznych, czy współdziałanie z organizatorami i innymi służbami w ochronie porządku podczas zgromadzeń i imprez publicznych.

    Straż Miejska w Grodkowie oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych, szkoleń specjalistycznych, możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole. Wszelkie informacje uzyskać można w siedzibie Straży Miejskiej w Grodkowie – przy ul. Warszawskiej 44/9 (dworzec PKS), telefonicznie pod nr 77 415 7126 wew. 10 oraz 784079153, a także mailowo: strazmiejska@grodkow.pl.