Grodkowska Biblioteka zaprasza do udziału w grze miejskiej

0

Ukryte pod specjalnymi kodami zadania, specjalne mapki i sprzęty – to tylko niektóre elementy Gry Miejskiej, która już niebawem zostanie rozegrana w Grodkowie. Wydarzenie zorganizowane zostanie przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną, która do 16. września prowadzi zapisy chętnych do udziały w grze.


Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Grze Miejskiej, która odbędzie się 18. września w sobotę o godz. 10.30. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września pod nr telefonu: 77 415 54 28. Liczba miejsc ograniczona! – czytamy w komunikacie opublikowanym na stronie internetowej grodkowskiej Biblioteki (www.biblioteka-grodkow.pl).

Uczestnikami gry mogą być osoby pełnoletnie i młodzież od 15. roku życia oraz dzieci w wieku 10-14 lat pod opieką osoby dorosłej. Każda z sześciu drużyn będzie liczyć maksymalnie 4 osoby i wymagane jest, żeby przynajmniej jedna z nich posiadała telefon komórkowy z dostępem do internetu.

Gra Miejska zostanie rozegrana zgodnie z harmonogramem. Przypomnijmy, że odbędzie się już 18. września. Na godzinę 10:30 zaplanowano Wykład z prezentacją, który odbędzie się w Dziale Edukacji Regionalnej (II piętro Ratusza). Informacje z wykładu będą potrzebne przy rozwiązywaniu zagadek historycznych w Grze Miejskiej. Około godz. 11:00 drużynom rozdane zostaną mapki i tablety. Na mapkach określono trasę zwiedzania, a tablet służy do odczytywania kodów QR, pod którymi ukryte są zadania. Chwilę później, tj. o 11:30 gra oficjalnie się rozpocznie. Podsumowanie i wręczenie nagród zaplanowano na godz. 13:00.

Wszelkie szczegóły znaleźć można na stronie www.biblioteka-grodkow.pl. W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu państwa „Przekraczamy Granice”.