Podsumowanie zmagań LZS Starowice w trakcie Starowice Agro Cup

0
fot. grodkow.pl

Za nami kolejny turniej z cyklu Starowice Agro Cup. Na murawę wybiegli zawodnicy rocznika 2011 i młodsi oraz 2014 i młodsi. Młodzi piłkarze rywalizowali co sił, by zaprezentować jak najlepszą formę i wywalczyć jak najwięcej bramek. Podsumowanie rywalizacji.


Rocznik 2011 i młodsi

Drużyna rocznika 2011 i młodszych z LZS Starowice rozegrała w Starowicach Dolnych bardzo dobry turniej, który obfitował w wiele emocji. Do rywalizacji stanęły także takie drużyny jak: Tułowice, Galacticos Oława, Hattrick Głuchołazy, LZS Domaszkowice i Victoria Chróścice.

Zespoły rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Oprócz boiskowych zmagań, na turnieju nie zabrakło także bufetu, grilla i muzykę.

Dziękujemy bardzo rywalom za udział w naszym turnieju i zaciętą walkę. Dziękujemy również wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji turnieju. (…) Dziękujemy również rodzicom za pomoc przy organizacji turniejów. – przekazali organizatorzy w komunikacie opublikowanym na stronie www.grodkow.pl.

Dzieci na zakończenie turnieju otrzymały medale oraz puchary z rąk prezesa klubu LZS Starowice Dariusza Gajewskiego oraz zawodnika seniorów Kaique.

Rocznik 2014 i młodsi

Na murawę w Starowicach Dolnych wybiegli także zawodnicy oraz zawodniczki rocznika 2014 i młodsi. Młodzi piłkarze z LZS Starowice rywalizowali z bardzo trudnymi drużynami, tj. AP Starowice, Polonia Nysa, Młodzik Strzelce Opolskie, GZ LZS Grodków, Galacticos Oława.

Tu również mecze rozegrano w systemie każdy z każdym. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja. Na zakończenie dzieci otrzymały złote medale a każda drużyna pokaźny puchar. Medale oraz puchary wręczali Prezes LZS Starowice Dariusz Gajewski oraz zawodnik LZS Starowice Kaique.