Lodowisko w Lewinie Brzeskim już działa!

0

Od kilkunastu dni w Lewinie Brzeskim funkcjonuje zimowe lodowisko. Obiekt zlokalizowany został w Rynku. To część zadania pn.: „Budowa infrastruktury rekreacyjnej – tymczasowego lodowiska wraz z elementami towarzyszącymi w Lewinie Brzeskim”.


W ramach projektu wykonane zostały roboty przygotowawcze i montażowe, które objęły nie tyko zakup i montaż samego lodowiska, ale także zakupiona została maszyna do pielęgnacji lodu oraz 50 par łyżew. Korzystanie z powstałej infrastruktury jest całkowicie bezpłatne.

Lodowisko to wspaniała forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jazda na łyżwach to także świetna rozrywka. Kto wie – być może wśród korzystających znajdą się kolejni mistrzowie jazdy figurowej lub hokeja?

Z lodowiska korzystać można od poniedziałku do niedzieli. W dni powszednie obiekt czynny będzie w godz. 15:00-20:00. W weekendy nieco dłużej, bo od godz. 10:00 do 20:00. Nieco inaczej sprawa wyglądać będzie w okresie świąteczno-noworocznym oraz na przełomie stycznia i lutego.  Od 28. stycznia do 8. lutego z lodowiska korzystać będzie można w godzinach 10:00-20:00.