Rowerem przez Gminę Lewin Brzeski!

0

Gmina Lewin Brzeski szykuje wyjątkowy rajd. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 15. czerwca i tego dnia wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze wyjechać będą mogli na trasę przebiegającą przez różne atrakcyjne miejsca i miejscowości Gminy.


Rajd zrealizowany zostanie pod hasłem „Rowerem przez Gminę”. Trasa liczy 20 kilometrów długości i pokonując ją z pewnością będzie można lepiej poznać różne zakątki Gminy Lewin Brzeski. Do udziału w Rajdzie zaprasza Burmistrz Lewina Artur Kotara.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zapisać. Zgłoszenia kierować można do Urzędu Miasta w Lewinie Brzeskim (pok. 1, Rynek 26). Wysyłać je można także drogą mailową pod adres: promocja@lewin-brzeski.pl. Zapisać można się także telefonicznie pod numerem: 77 424 66 36. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku – 11. czerwca.

Projekt „Rowerem przez Gminę” to wyjątkowa okazja do zobaczenia Gminy Lewin Brzeski z perspektywy rowerzysty. To także możliwość spędzenia wolnego czasu aktywnie, na świeżym powietrzu. W trakcie pokonywania trasy organizatorzy zadbają także o posiłek, bowiem w Przeczy przygotowany zostanie dla uczestników poczęstunek.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania rajdu w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych. Wszelkie szczegóły znaleźć można na stronie internetowej www.lewin-brzeski.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału!