Bezpłatne zajęcia jogi w Lewinie Brzeskim 

0

W każdy wtorek o godzinie 17:30 można uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach z jogi w Lewinie Brzeskim. „Joga dla każdego” – bo pod taką nazwą realizowane będą warsztaty – odbywają się w Sali gimnastycznej przy ul. Zamkowej 3. Do udziału w zajęciach zaprasza Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara.


Nie od dziś wiadomo, że joga pomaga w samodoskonaleniu i ukierunkowuje w dążeniu do celu. To ćwiczenia, które z jednej strony działają dobroczynnie dla ciała, a z drugiej strony – zgodnie z zasadami prosto z dalekiej Azji – pozytywnie wpływają także na duszę.

Początkujący lub osoby, które nigdy nie miały do czynienia z jogą, nie powinni się bać trudnych figur, czy skomplikowanych układów ciała. To ćwiczenia, które są skierowane właściwie do każdego. Wszyscy, którzy chcą się zrelaksować i zadbać o siebie powinni skorzystać z oferty i rozpocząć przygodę z jogą.

Dla przypomnienia, zajęcia odbywają się w Sali gimnastycznej przy ul. Zamkowej 3 w Lewinie Brzeskim, w każdy wtorek o godzinie 17:30 i są bezpłatne. Szczegóły i informacje udzielane są pod numerem telefonu 504 083 602. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału.