Firma TOM-BUD przekazała sprzęt dla OSP w Lewinie Brzeskim 

0

Coraz więcej firm w Polsce pomaga lokalnym instytucjom, samorządom i jednostkom. Jednym z takich przedsiębiorstw jest firma TOM-BUD Usługi Budowlane, która niedawno przekazała sprzęt dla jednostki OSP w Lewinie Brzeskim. Za pomoc, właścicielowi zakładu podziękował Burmistrz Lewina.


W imieniu władz samorządowych oraz własnym, składam podziękowania Panu Tomaszowi Karasiowi, właścicielowi firmy TOM-BUD Usługi Ogólnobudowlane, za zaangażowanie i prawdziwie społeczną postawę, cechującą ludzi o silnie określonej tożsamości lokalnej. – dziękuje firmie Artur Kotara Burmistrz Lewina Brzeskiego na stronie internetowej gminy. 

Podziękowania trafiły do TOM-BUDu za przekazany sprzęt, tj. opryskiwacz spalinowy, który firma przekazała jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Lewinie Brzeskim. Urządzenie z pewnością pomoże strażakom w codziennej pracy, zwłaszcza w walce z coraz częściej występującymi pożarami, które wywoływane są m.in. przez trwającą suszę. 

W pełni popieram tę wyjątkową inicjatywę, jako doskonały przykład przedsiębiorcy społecznie odpowiedzialnego. Jednocześnie zachęcam każdego do włączania się w akcje o charakterze pomocowym, bo razem możemy więcej! – dodał w komunikacie Burmistrz Artur Kotara.