Trwają zapisy na spływ kajakowy dla mieszkańców Lewina Brzeskiego

0
fot. archiwum / UM Lewin Brzeski

Już w sobotę (26.09) z Lewina Brzeskiego do Kopania popłyną kajakami uczestnicy spływu. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim i skierowane jest do mieszkańców Gminy. Do udziału w wydarzeniu zaprasza burmistrz Artur Kotara.


Impreza pn. „Spływ kajakowy dla mieszkańców Gminy Lewin Brzeski” odbędzie się w sobotę 26. września. Kajakarze wystartują o godz. 9:00 z jazu klapowego w Lewinie Brzeskim. Metą spływu będzie niewielka przystań w miejscowości Kopanie. W sumie uczestnicy pokonają trasę, która zajmie około 3 godzin.

Na mecie zaplanowano poczęstunek dla wszystkich kajakarzy. Dodatkowo, organizatorzy zapewniają także ubezpieczenie grupowe dla uczestników spływu oraz transport z Kopania do Lewina Brzeskiego. We własnym zakresie należy sobie zapewnić maseczkę zakrywającą usta i nos.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są do 18. września w Urzędzie Miejskim w Lewinie Brzeskim – Rynek 26, pok. 1 lub telefonicznie: 77 424 6636. Sponsorem spływu jest spółka Gaz System. Panorama Powiatu i portal Brzeg24.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.