Klub Seniora w Łosiowie. Trwa nabór zgłoszeń od osób chętnych do uczestnictwa w jego spotkaniach

0
Świetlica w Łosiowie

Już niebawem w Łosiowie utworzony zostanie Klub Seniora. Będą w nim organizowane różnego rodzaju propozycje i akcje dla seniorów. Aby skorzystać z oferty należy złożyć deklarację, które przyjmuje Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim (Filia w Łosiowie).

Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara informuje, iż w Łosiowie zostanie utworzony Klub Seniora, dofinansowany z rządowego programu „Senior+” przy współudziale Gminy Lewin Brzeski. Zadanie to zostało powierzone Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi  Pomocy Społecznej, który reprezentuje kierownik Alicja Cieślik. Klub Seniora mieścić się będzie w Domu Kultury w Łosiowie. – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim (www.lewin-brzeski.pl).

Aby dołączyć do Klubu Seniora należy wypełnić prostą deklarację, w której należy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres, PESEL). Deklaracja jest także potwierdzeniem chęci udziału w spotkaniach Klubu.

Seniorzy zainteresowani uczestnictwem w Klubie, proszeni są o zgłaszanie się do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Lewinie Brzeskim – FILIA W ŁOSIOWIE lub Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lewinie Brzeskim, w celu rekrutacji oraz wypełnienia wymaganej deklaracji uczestnictwa, a także uzyskania wszelkich informacji dotyczących działalności Klubu. – czytamy dalej w komunikacie lewińskiego magistratu.

Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej http://lewin-brzeski.pl/10679/klub-seniora-w-losiowie.html.