Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim przywraca bezpośrednią obsługę interesantów

0
fot. archiwum

Z dnia na dzień zmniejsza się liczba nowych zakażeń koronawirusem. W ślad za tym znoszone są niektóre obostrzenia. Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim również je luzuje i od 7. czerwca wznawia bezpośrednią obsługę interesantów bez konieczności wcześniejszego umawiania się.

Informujemy, iż od dnia 07 czerwca 2021 r. wznowiona została bezpośrednia obsługa interesantów przez tutejszy Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim bez konieczności wcześniejszego umawiania terminu. – czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim.

Wciąż jednak obowiązywać będą szczególne środki ostrożności.

– (…) W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podejmowania działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa, obsługa interesantów będzie realizowana przy zachowaniu (…) środków ostrożności. – czytamy w informacji magistratu.

Interesanci powinni bezwzględnie powstrzymać się od wizyty w Urzędzie, jeżeli występują u nich objawy gorączki, bólu gardła lub przeziębienia. Jeżeli jest to możliwe, wizyta interesanta w Urzędzie powinna nastąpić bez osób towarzyszących. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu biurowym nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi. Obowiązkowe jest także zakrywanie przy pomocy maseczki ust i nosa przez interesanta z wyłączeniem osób, które nie mogą zakrywać ust lub nosa z powodu zdrowotnych. Należy pamiętać także o zachowaniu 1,5 metrowej odległości od drugiej osoby, a także o dezynfekcji rąk.