Festyn „Święto Róży” w Różynie

0
fot. archiwum

W sobotę (31.07) w Różynie odbędzie się wyjątkowy festyn. „Święto Róży” – bo pod takim tytułem odbędzie się wydarzenie rozpocznie się o godz. 17:00. W programie m.in. konkurs na najpiękniejszy bukiet kwiatów polnych, koncerty i wiele innych.


Do udziału w wydarzeniu zaprasza Sołectwo Różyna oraz Koło Gospodyń wiejskich „Różynianki”. Dodajmy, że festyn organizowany jest ze środków otrzymanych od Gminy Lewin Brzeski w ramach zadania z Budżetu Obywatelskiego.

Wśród wielu atrakcji, które zaplanowano w ramach imprezy, znalazł się konkurs dla sołectw Gminy Lewin Brzeski na „Najpiękniejszy bukiet z kwiatów polnych”. Oprócz tego odbędą się także występy artystyczne, a na scenie zaprezentują się „Łosiowianie” oraz finalista programu „Szansa na Sukces” – Damian Lis. Dodatkowo, zaplanowano także konkursy, gry i zabawy z nagrodami oraz pokaz sprzętu strażackiego z OSP Łosiów. Wieczorem, tj. o godz. 20:00 odbędzie się także zabawa taneczna z DJ-em.

Nie zabraknie także atrakcji dodatkowych, w tym: dmuchanej zjeżdżalni – korzystać z niej będzie można bezpłatnie; waty cukrowej; popcornu; loterii fantowej oraz bezpłatnych przejażdżek konnych. Dodatkowo, organizatorzy zadbali także o kawę, herbatę, napoje, pyszne ciasto, kiełbaski z grilla, frytki, a także pajdę chleba ze smalcem i ogórkiem.

Przypomnijmy, że „Święto Róży” odbędzie się już w sobotę (31.07) o godz. 17:00 w Różynie. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału.