„Lewin Biega” – trwają zapisy do 8. edycji otwartych biegów ulicznych w Lewinie Brzeskim

0

Już po raz ósmy w Lewinie Brzeskim odbędzie się jedno najważniejszych wydarzeń dla miłośników biegania w regionie. Jesienna edycja odbędzie się 24. października. Zapisy trwają, a do udziału w wydarzeniu zachęca Burmistrz Lewin Brzeskiego Artur Kotara.

Przypomnijmy, że celem tej sportowej imprezy jest popularyzacja i upowszechnianie biegania i marszu Nordic Walking jako najprostszej formy rekreacji oraz stworzenie możliwości sprawdzenia się w rywalizacji sportowej. To także możliwość promowania zdrowego stylu życia oraz promocji Lewina Brzeskiego i regionu.

Zapisy do udziału w październikowej edycji biegu już ruszyły i każdy może wziąć udział w wydarzeniu. Zgłoszenia można dokonywać poprzez internetowy formularz zapisów: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/932/vii-otwarty-bieg-uliczny-lewin-biega.html. Zapisy na bieg główny (10,88 km) oraz marsz Nordic Walking (5,44 km) możliwe są tylko dla osób pełnoletnich!

Opłata startowa wynosi 40 zł, a termin zgłoszenia upływa 1 października 2021r. W przypadku nie uiszczenia opłaty startowej do dnia 1 października 2021r. (decyduje data wpływu na konto Organizatora) numer startowy ulega „uwolnieniu” i staje się ogólnodostępny. Zapisy będą odbywać się również w dniu zawodów, do wyczerpania określonych limitów, bez możliwości otrzymania koszulki.

Dodajmy, że VIII Otwarty Bieg Uliczny i Marsz Nordic Walking pn. „Lewin Biega” organizowany jest przez Gminę Lewin Brzeski i odbędzie się pod patronatem Burmistrza Lewina Brzeskiego Artura Kotary, który zaprasza do udziału w wydarzeniu. Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej https://lewin-brzeski.pl/11978/4657/8-edycja-lewin-biega-przed-nami.html.

Trasa biegu