I Biesiada Piwna w Lewinie Brzeskim

0

Wspólna zabawa i litry złocistego trunku – to niektóre atrakcje pierwszej edycji Biesiady Piwnej, która już niedługo odbędzie się w Lewinie Brzeskim. O szczegółach wydarzenia czytamy w informacji przekazanej przez organizatorów do naszej redakcji.


Sobota 9. października – tę datę powinni zapisać wszyscy miłośnicy piwa. Tego dnia w Lewinie Brzeskim odbędzie się bowiem Biesiada Piwna w jej trakcie nie zabraknie dobrej zabawy i złocistego trunku. O oprawę muzyczną zadbają zespoły King Size oraz Time z Gliwic.

Wydarzenie odbędzie się w Parku przy Pałacu w Lewinie Brzeskim. Wstęp na imprezę jest płatny i kosztuje 50 złotych od osoby. W cenie każdy uczestnik otrzyma 3 piwa, 2 ciepłe posiłki oraz przekąski. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy i rezerwacje przyjmowane są pod numerami telefonów: 606 702 134 oraz 77 404 23 00.

Dodajmy, że sprzedaż biletów prowadzona jest w Domu Kultury do 4. października. Przypomnijmy, że biesiada zaplanowana jest na sobotę (09.10). Do udziału w wydarzeniu zaprasza Burmistrz Lewina Brzeskiego oraz Miejsko-Gminny Dom Kultury.