Gmina Lewin Brzeski będzie świętować. Dożynki gminne odbędą się w Oldrzyszowicach

0
Reklama
Reklama
Reklama

Gminne święto plonów rozpocznie się w niedzielę (24. września) o godz. 13:30. Oprócz tradycyjnych, dożynkowych propozycji, w programie wydarzenia nie zabraknie występów artystycznych, atrakcji dla dzieci i całych rodzin.


Przemarsz barwnego korowodu, uroczysta Msza Św., gala dożynkowa z konkursami na najładniejszą koronę oraz przystrojoną zagrodę, to standardowe propozycje gminnych dożynek. Tego dnia w Oldrzyszowicach w będzie również mnóstwo zabawy.

O godz. 15:45 rozpocznie się część artystyczna, a na scenie wystąpią „Sami Swoi” oraz „Łosiowianie”. Na godz. 16:30 zaplanowano rozstrzygnięcie dożynkowych konkursów, a w kolejnej części święta plonów zagra zespół „Progress”. Gwiazda wieczoru – zespół „Babylon” – rozpocznie swój koncert o godz. 18:15, a rozrywkowy finał zapewni zabawa taneczna z zespołem King Size & DJ Igła.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama
Reklama

Dodajmy, że na najmłodszych uczestników wydarzenia będzie czekała m.in.: strefa zabaw, darmowa wata cukrowa, natomiast lokalne Koła Gospodyń Wiejskich przygotują stoiska z poczęstunkami, a sołectwo Oldrzyszowice z domowym ciastem.

Organizatorami gminnego święta plonów w Oldrzyszowicach są: Gmina Lewin Brzeski, Miejsko-Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim oraz sołectwo Oldrzyszowice.

Reklama
Reklama