Gratka dla sympatyków dawnej techniki radiowej. W Przeczy odbędą się giełda i wystawa sprzętu

0
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stowarzyszenie Polskie Radio Lampowe wspólnie z Muzeum Polskiego Radia Lampowego oraz Radiowych Pogaduch, serdecznie zapraszają na spotkanie sympatyków dawnej techniki radiowej. W programie m.in. giełda sprzętu radiowego, podzespołów, części i sprzętu pomiarowego. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą sobotę (16. czerwca) w Przeczy 50 (gmina Lewin Brzeski).


  • „Udostępniamy naszą wiedzę i doświadczenie renowatorskie – przyjdź zapytaj, a na pewno znajdziesz fachową poradę. Udział w giełdzie i spotkaniu jest darmowy. Dla chętnych catering, grill i kawa” – zapraszają organizatorzy radiowego eventu.

Giełda sprzętu radiowego, podzespołów części i sprzętu pomiarowego rozpocznie się od godz. 9:00. Oficjalne otwarcie i prezentacje sprzętu radiowego zaplanowano na godz. 13:00. W programie nie zabraknie również gadanek – co zrobić ze starym znalezionym na strychu radiem, jak i czy w ogóle próbować go uruchomiać samodzielnie? Podczas giełdy i spotkania będzie udostępniony przyrząd do badania lamp.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama