Sprawozdanie z działalności Burmistrza Lewina Brzeskiego

0

We wtorek 17 grudnia 2013 roku w Miejsko – Gminnym Domu Kultury Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara po raz trzeci spotkał się z mieszkańcami gminy Lewin Brzeski na corocznym spotkaniu, na którym przedstawił podsumowanie swojej działalności z bieżącego roku. 

Burmistrzowi towarzyszyli: zastępca Burmistrza – Dariusz Struski i przewodniczący Rady Miejskiej – Waldemar Włodek, w imieniu Rady która jest organem stanowiącym w gminie. Coroczne sprawozdania z działalności są realizacją przedwyborczego zobowiązania Burmistrza
W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele sołectw, dyrektorzy instytucji oświatowych a także sami mieszkańcy, którzy po skończonym omówieniu działalności zadawali pytania Burmistrzowi w ważnych dla nich sprawach.
Po sprawozdaniu odbyło się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim a po nich wiersze wybranych poetów zaprezentowali zwycięzcy Konkursu Poezji Lwowskiej i Kresowej – Martyna Sierakowska, Franciszek Kinaszczuk i Kacper Pasieka.
Przed salą widowiskową MGDK wystawiono liczne prace artystyczne, związane z Bożym Narodzeniem a w sali przy wejściu do Domu Kultury wystawiono szopki bożonarodzeniowe, przygotowane przez uczniów PSP w Lewinie Brzeskim.