Agnieszka i Grzegorz bardzo chcą pojechać w podróż poślubną. Pomożecie?

0

Jest taka para mieszkańców naszego pięknego miasta, którzy mają szanse na zdobycie I miejsca. Agnieszka i Grzegorz potrzebują jak najwięcej głosów w konkursie z portalu „Wesele z klasą”. To obecnie jedyna szansa na podróż poślubną młodej pary.


– Głosować można z różnych urządzeń i połączeń internetowych, a konkurencja nie śpi. Zostały 2 dni. Konkurs trwa do końca niedzieli. Pomożecie? – pyta Grzegorz Jakubowski, który nie tak dawno sam pomagał jako szef pierwszego w Lubszy sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Nie trzeba wypełniać żadnych formularzy, podawać adresów mailowych, ani danych osobowych. Wystarczy wejść na stronę https://www.weselezklasa.pl/konkurs/172/  i kliknąć GŁOSUJ!

Historia Agnieszki i Grzegorza…
Pewnego razu, gdy nadeszła jesienna chandra, mężczyzna imieniem Grzegorz założył konto na portalu społecznościowym. Poszperał, poprzebierał w nadziei i…bang! Jest! Ładna, młoda…zagada! Od słowa do słowa, minął jakiś czas i kontakt się urwał. Po niecałym roku napisał do niej ponownie, a potem umówili się na spotkanie. Niestety cały czar prysł, nie było „love at first sight”. Mija kilka tygodni. Mężczyzna postanowił odnowić kontakt i ponownie do Niej napisać. Spotkali się i tym razem coś zaiskrzyło! Spotykali się coraz więcej, pewnego razu pojechali na salsotekę do Poznania, którą On prowadził. Po imprezie udali się do pokoju, każdy grzecznie do swojego łóżka. Niestety Agnieszce było bardzo zimno, aż się telepała! Mężczyzna zaproponował, że ją ogrzeje i przytuli się do Niej. Po chwili wahania i namowach zgodziła się. Zasnęli razem wtuleni. Od tego czasu tulą się razem do siebie codziennie!

…2 lata później
Jest mi zimno! Bolą nogi! Jestem zmęczona! Ta wysokość! I te mokre skarpety! Jeszcze każe mi podejść do krawędzi wodospadu?!Co on robi? Czy On klęczy? Wyciąga kanapkę? W sumie jestem głodna. Nie! Pierścionek! O matko! Zatkało mnie… nie mogę wykrztusić ani słowa. Czy powiedziałam TAK?