Dzień Dziecka – święto każdego z nas!

0

W piątek 1. czerwca obchodzono Dzień Dziecka. Na najmłodszych czekały różnego rodzaju atrakcje i wydarzenia. Imprezy realizowano w wielu miejscowościach. Nie inaczej było w Lubszy, gdzie specjalne atrakcje dla dzieciaków przygotowała Rada Sołecka.


Dzień dziecka to niezwykle radosne święto. Wszyscy dorośli powinni tego dnia zadbać o to, by z twarzy dzieci nie schodziły uśmiechy. Najmłodsi najbardziej lubią – co jest dla wszystkich oczywiste – słodycze i szaloną zabawę, a tych z pewnością nie zabrakło w Lubszy.

Dzień pełen atrakcji, bo tak z pewnością można opisać to co działo się 1. czerwca w Lubszy, rozpoczął się już o godz. 11:00. Na początek, najmłodsi mogli wziąć udział w zabawach prowadzonych przez animatorów. Nie zabrakło także dmuchanych zamków, z których każdy tego dnia mógł skorzystać. Piękna, słoneczna i prawdziwie letnia pogoda, sprzyjała także spożywaniu ulubionych przez dzieci lodów, o które także zadbali organizatorzy. Serowano także popcorn i ciasto.

Każde dziecko mogło dodatkowo skorzystać z malowania twarzy, a specjalny pokaz umiejętności strażackich zaprezentowała Ochotnicza Straż Pożarna w Lubszy. Wspólna zabawa trwała w najlepsze, a dzieci wróciły do domu szczęśliwe i rozradowane.

– Dzieciaki były zachwycone. Chciałabym serdecznie podziękować Radzie Sołeckiej, OSP Lubsza oraz wszystkim mieszkańcom, którzy pomagali w przygotowaniu tego dnia – przekazała sołtys Lubszy Beata Frąckowiak.