Festyn i moc atrakcji dla najmłodszych w Szydłowicach już w najbliższą sobotę

0
fot. archiwum
Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Początek czerwca to ulubiony czas wszystkich dzieci. To właśnie dla nich w wielu miejscach organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, imprezy i zabawy. Nie inaczej będzie w sobotę 09.06 w Szydłowicach. Tego dnia bowiem, odbędzie się tam Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.


Na wydarzenie, kierowane do wszystkich dzieciaków z Szydłowic, Myśliborzyc, Dobrzynia i Błot, zapraszają sołtysi z Szydłowic, Myśliborzyc oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy. Festyn odbędzie się 9. czerwca na placu przy kościele w Szydłowicach. Zabawa rozpocznie się o godzinie 13:00.
Program imprezy jest niezwykle bogaty i z pewnością każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Jedno jest pewne – bez wątpienia – każde dziecko będzie zachwycone propozycjami przygotowanymi przez organizatorów.
Lista atrakcji jest długa, a znaleźć można na niej między innymi pokazy sprzętu wojskowego. Skorzystać będzie można także ze skoków na bungee czy wybrać się na przejażdżkę kucykiem – w siodle. Dodatkowo, przygotowano także możliwość wyruszenia w rodzinny przejazd dorożką. Nie zabraknie także dmuchanych zamków i zjeżdżalni. Zaplanowano także przejażdżki motorami.
Gry i zabawy prowadzić będzie zespół „Trele – Morele”. W programie ujęto także ćwiczenia z pierwszej pomocy i przejazd karetką. Oprócz tego, dzieci skorzystać będą mogły z malowania buziek i foto budki. Na terenie imprezy działać będzie także suto zaopatrzony bufet i grill. Nie zabraknie także waty cukrowej i popcornu.
Uzupełnieniem bogatego programu imprezy będą dobre humory i pozytywne nastawienie uczestników, na które liczą organizatorzy. W ich imieniu serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

fot: archiwum brzeg24.pl

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA