Festyn rodzinny w Dobrzyniu

0

W sobotnie (06.07) popołudnie na placu przy świetlicy wiejskiej w Dobrzyniu odbył się kolejny już letni festyn rodzinny.


Organizatorem festynu była miejscowa rada sołecka na czele z niestrudzoną sołtys Panią Agatą Bednarz. Dzielnie wspomagali ją członkowie rady, mieszkańcy Dobrzynia i wolontariusze z innych miejscowości, bowiem jedną z ulubionych przez dzieci była przejażdżka super motorami, którymi wozili – Ryszard Zborowski i Marian Wachna z Szydłowic oraz Józef Strąk z Dobrzynia.

Atrakcji dla wszystkich chętnych było co niemiara, nie tylko dla dzieci (skakanki, zjeżdżalnie, malowanie twarzy), ale także dla dorosłych, bo do tańca przygrywał DJ Rafał. Była wata cukrowa, zimne i gorące napoje, a także grillowane potrawy.

Do wzbogacenia emocjonalnego i artystycznego tejże imprezy zaproszono znany wszystkim zespół wokalny „Leśne Echo”, który w godzinnym programie zaprezentował nowy blok przyśpiewek góralskich. Swoją obecność na imprezie zaznaczył także wójt Gminy Lubsza Bogusław Gąsiorowski.

Organizatorzy z całego serca dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomagali przy organizacji i prowadzeniu tego festynu dla dobrzyńskiej społeczności.
tekst i zdjęcia:
Eugeniusz Szewczuk