Klub Dziecięcy w Lubszy posiada jeszcze wolne miejsca

0
fot. archiwum

Od dzisiaj (2. września), w Lubszy rozpoczął działalność Klub Dziecięcy. Placówka mieści się przy ul. Kukurydzianej, obok Gminnego Ośrodka Kultury. – „Po dokonanej rekrutacji i zakwalifikowaniu kandydatów na rok szkolny 2019/2020 Klub Dziecięcy nadal dysponuje wolnymi miejscami” – czytamy w komunikacie Urzędu Gminy w Lubszy.


Rodzice lub prawni opiekunowie mogą składać wnioski o przyjęcie do Klubu dzieci od 1 do 3 roku życia. Miesięczna opłata za opiekę w wymiarze 10 godzin dziennie wyniesie 550 zł, ale jest to stawka przewidziana dopiero od przyszłego roku, bo do końca 2019 roku opłata ta jest niższa o 150 zł i wynosi 400 zł.

– Wszystkich rodziców dzieci w wieku od 1-3 roku życia zachęcamy do skorzystania z tej formy opieki nad dzieckiem, gwarantowanej przez gminę. Na bieżąco do wyczerpania wolnych miejsc można składać wnioski o przyjęcie do Klubu Dziecięcego – mówi Bogusław Gąsiorowski, wójt Lubszy.

Dokumenty do pobrania dostępne są na stronie internetowej www.lubsza.ug.gov.pl oraz bip.lubsza.ug.gov.pl.

Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy składać bezpośrednio w siedzibie Klubu Dziecięcego w Lubszy przy ul. Kukurydzianej.