Warsztaty komputerowe dla najmłodszych

0
fot. GOK w Lubszy
Reklama

Zajęcia z programowania komputerowego, to kolejny etap realizacji przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy projektu „Budujemy przyszłość młodych – kreatywne warsztaty edukacyjno-artystyczne”. Jest on finansowany przez Fundację Gobarto w ramach programu grantowego „Wspieramy Przyszłość” kwotą w wysokości dziesięciu tysięcy złotych. Projekt prowadzony jest dla dzieci i młodzieży z Mąkoszyc, Nowego Światu i Tarnowca (tylko te trzy miejscowości z gminy Lubsza zostały wskazane w regulaminie programu grantowego).


Warsztaty z programowania odbyły się w Tarnowcu i Mąkoszycach. Prowadził je Mariusz Jaskulski, informatyk i jeden z twórców organizowanego od kilku lat w Brzegu Festiwalu komputerów, gier i konsol „Retrosfera”. W bardzo przystępny sposób przedstawiał uczestnikom zajęć tajniki programowania.

Przypomnijmy, że w ramach projektu, który potrwa do 24 maja 2024 r. przewidziano różnego rodzaju warsztaty i atrakcje (m.in. dotyczące programowania, artystyczno-ekologiczne i psychologiczne) dla młodych mieszkańców ww. miejscowości.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

O projekcie „Budujemy przyszłość młodych – kreatywne warsztaty edukacyjno-artystyczne” więcej informacji znaleźć można na stronie www.goklubsza.pl w zakładce Granty.

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA