Piknik rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK im. św. Jadwigi Śląskiej w Michałowie

0

18 czerwca 2021 r. na boisku naszej szkoły  nauczyciele i pracownicy zorganizowali piknik dla naszych uczniów jak również przedszkolaków oraz ich rodzin.   Niezmiernie miło było nam gościć dzieci, które zawitają do naszej szkolnej wspólnoty od przyszłego roku szkolnego. 

18 czerwca 2021 r. na boisku naszej szkoły nauczyciele i pracownicy zorganizowali piknik dla naszych uczniów jak również przedszkolaków oraz ich rodzin. Niezmiernie miło było nam gościć dzieci, które zawitają do naszej szkolnej wspólnoty od przyszłego roku szkolnego. Na naszych gości czekało wiele atrakcji. Pod przewodnictwem Pana Szymona Kiecaka nauczyciele przeprowadzili wiele fantastycznych konkursów, turniejów. Niezwykle wiele emocji dostarczyła gra terenowa, pt. Zagadkowy piknik”, w której uczestnicy musieli się zmierzyć z zagadkami logicznymi jak również wykazać się doskonała sprawnością fizyczną. Kto miał ochotę mógł sprawdzić swoją siłę przeciągając linę bądź wykazać się umiejętnościami gry w badmintona. Wiele radości dostarczyły nam kalambury oraz wyścigi rzędów, w których dzieci rywalizowały wraz ze swoimi rodzicami.
Na pikniku pojawiła się strefa dla dzieci, kolorowe dmuchańce, banki mydlane, plecione warkoczyki, kurtyna wodna, która dostarczała nam ochłody w tak gorący dzień oraz punkt gastronomiczny prowadzony przez nasze kochane panie z obsługi szkoły, którym dzielnie pomagali mężowie.
Ten dzień nie byłby tak wspaniały, gdyby nie nasze kochane dzieci, uczniowie i rodzice, którzy dzielnie i chętnie uczestniczyli we wszystkich konkursach i zabawach.
Dziękujemy z całego serca, że byliście z nam.
Autor: Anna Figas