Wyróżnienie dla reprezentacji LZS KS Olszanka-Pogorzela za osiągnięcia w 2023 roku

0
fot. GOKiS w Olszance
Reklama
Reklama

Sporty siłowe to niezwykle ciężka praca, samodyscyplina i odwaga. Takie istotne w życiu cechy może kształtować młodzież oraz dorośli w LZS KS Olszanka-Pogorzela pod okiem doświadczonych trenerów Pana Dariusza Ilów, Pana Sławomira Sidorowicza. Siłownia w Pogorzeli to również miejsce spotkań i treningów dla Pań, które chcą pracować nad swoją sylwetką i hartem ducha pod opieką Instruktor Fitness Pani Izabeli Ilów.


W gminie Olszanka od wielu lat dostrzega się potrzebę aktywności sportowej dostępnej dla wszystkich mieszkańców, a także odwagę sportowców z LZS KS Olszanka-Pogorzela pokazania swoich osiągnięć na arenie międzynarodowej i krajowej. Dnia 22.05.2024 roku Pan Wójt Gminy Olszanka Tymoteusz Drebschok wraz z Radą Gminy uroczyście nagrodzili lokalnych sportowców za ich sukcesy sportowe na Sesji Rady Gminy Olszanka.

W tym roku wyróżniono najlepszych zawodników, którzy reprezentują Gminę Olszanka w kraju i za granicą: Sławomira Sidorowicza, Szymona Bruś, Davida Rybakiewicza.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama

Wszystkim sportowcom amatorom i zawodowcom z LZS KS Olszanka-Pogorzela życzymy niesamowitych wrażeń i wielkich emocji podczas zmagań sportowych w nowym sezonie.

GOKiS w Olszance

Reklama
Reklama