Życzenia i kwiaty dla Pań w Gminie Skarbimierz.

0

W wielu miejscowościach Gminy Skarbimierz odbyły się spotkania z okazji Dnia Kobiet. Największe z nich odbyło się w piątek 6. marca 2020r. w Skarbimierzu- Osiedle. Mieszkanki gminy zostały zaproszone przez Wójta do hali sportowej Gminnego Zespołu Szkół na I edycję pokazu talentów dzieci i młodzieży.


Obecne na widowni panie mogły podziwiać różnorodne talenty uczniów szkoły oraz piosenki i układy taneczne zaprezentowane przez dzieci i młodzież z zespołów artystycznych Gminnej Biblioteki Publicznej w Skarbimierzu. Pokazy artystyczne miały też formę konkursu, w którym I miejsce zdobyło 3 chłopców, którzy zaprezentowali akrobacje rowerowe i jazdę na hulajnogach. Konkurs „Mam talent” opracowała nauczycielka szkoły – Bernadeta Buczkowska. 

Oprócz Dnia Kobiet w Skarbimierz, spotkania organizowane dla pań odbyły się także w: Bierzowie, Pawłowie, Pępicach, Łukowicach Brzeskich, Lipkach, Prędocinie i Żłobiźnie. Sołtysi i Rady Sołeckie tych miejscowości wraz z GBP Skarbimierz uczynili wszystko, aby uprzyjemnić paniom czas w dniu ich święta. Formy spotkań były różne, wszędzie natomiast były kwiaty dla kobiet i czas na wspomnienia i rozmowy. Oprócz wydarzeń w sołectwach, panie z Małujowic i Skarbimierza wyjechały też na kobiece pokazy do kina. 

– Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego. – przekazali przedstawiciele GBP Skarbimierz.