Karnawałowo w Kruszynie i w Zwanowicach.

0

30 stycznia 2015r. Sołtys Anna Noga wraz z Radą Sołecka Kruszyny oraz     p. Piotr Wysocki sołtys Prędocina zaprosili  mieszkańców tych miejscowości  do Domu Ludowego w Kruszynie na spektakl artystów Świata Magii Apollino. Spektakl zorganizowano z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka ale jego uczestnikami były zarówno  dzieci jak i dorośli. Wszyscy dobrze się bawili a serdecznym życzeniom dla ukochanych babć i dziadków nie było końca.


 

Z kolei w Zwanowicach Rada Sołecka i p. Małgorzata Kowalska – sołtys Zwanowic zaproponowali w tym dniu najpierw zabawę dla dzieci aby później i tu przenieść się w bajeczną podróż świata magii z „Apollino”. Zabawa, której uczestniczyło kilkadziesiąt dzieci była udana. Były konkursy z nagrodami, słodkości i dużo pląsów tanecznych. Po zabawie dołączyli do dzieci dorośli, wśród nich babcie i dziadkowie i wspólnie bawili się w świecie magii.

Dla wszystkich babć i dziadków z Gminy Skarbimierz  składamy gorące życzenia zdrowia i codziennej radości, zapraszając jednocześnie do udziału we wszystkich imprezach organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skarbimierzu. Szczegóły na bieżąco na stronie „kultura Skarbimierz”.

                                                                                          Andrzej Sowa