Zaginęła Elżbieta Kantor z Brzegu

0

Mieszkanka Brzegu wyszła z domu przy ul. Grobli w poniedziałek (6. maja) około godz. 10:00 i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Sprawa została zgłoszona na policję. Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz prowadziła wczoraj poszukiwania do późnych godzin nocnych.


– Mama ubrana była w białą, krótką kurtkę i czarne materiałowe spodnie. Zabrała ze sobą czerwony portfel, w którym są dokumenty oraz telefon, jednak telefon milczy. Już po zaginięciu dowiedziałam się, że była w Urzędzie Miasta załatwić jakąś sprawę. Około godz. 13:00 była widziana na nagraniach z kamer w okolicach ul. Zakonnic, Dzierżonia, Reja – mówi nam córka zaginionej.

– Nasze działania poszukiwawcze zostały wstrzymane około godz. 2:00 nad ranem. Obecnie jesteśmy gotowi, aby je wznowić. Czekamy na nowe ustalenia policji w tym zakresie – informuje Szymon Oparowski z Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego OSP Skarbimierz.

Dodajmy, że pani Elżbieta Kantor choruje na serce i cukrzycę. Musi przyjmować insulinę. Ktokolwiek posiada informacje o miejscu pobytu zaginionej lub inne informacje mogące pomóc w jej odnalezieniu, proszony jest kontakt z numerem alarmowym 112 lub z rodziną tel. 694-328-174.