Kronika 112 – złodzieje grasują!

0

W minionym tygodniu doszło do kilku włamań i kradzieży. Łupem padały m.in.: armatura sanitarna, pieniądze, nawigacja samochodowa, rower, a nawet dokumenty. Funkcjonariusze Policji zatrzymali także kolejne osoby posiadające narkotyki. O tych i innych wydarzeniach piszemy w naszej Kronice kryminalnej.


ŁAZIENKA

W dniach 9-14 grudnia br. sprawca włamał się do domu jednorodzinnego w Wierzbnej, z którego skradł armaturę sanitarną i grzewczą. Starty 300 złotych.

MARIHUANA

14 grudnia br. w Brzegu na ul. Brzechwy policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Brzegu w wieku 24-34 lat, którzy posiadali przy sobie 2,10 grama marihuany. W tym samym dniu na ul. Chopina w Brzegu policjanci zatrzymali 31 latka, który posiadał 1,14 grama marihuany.

ZŁODZIEJ ZE SZKOLNEJ

W dniach 10-14 grudnia br. z otwartego mieszkania przy ul. Szkolnej w Brzegu, sprawca skradł pieniądze w kwocie 800 złotych.

KOLARZ

W dniach 12-13 grudnia br. z klatki schodowej budynku przy ul. Garbarskiej w Brzegu, sprawca skradł rower wartości 1200 złotych.

ZŁODZIEJ PODRÓŻNIK?

W dniach 14-15 grudnia br. sprawca włamał się do samochodu zaparkowanego na ul. Konwaliowej w Grodkowie, z którego skradł nawigację samochodową wartości 1300 złotych.

KRADZIEŻ DOKUMENTÓW

18 grudnia br. na ul. Narutowicza w Lewinie Brzeskim sprawca skradł z szafki dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz pieniądze w kwocie 200 złotych.

SKRADZIONY SMARTFON

18 grudnia br. n/n sprawca w Brzegu na ul. Sportowej wykorzystując fakt pozostawienia bez dozoru, dokonał kradzieży telefonu komórkowego wartości 400 złotych.

źródło: KPP Brzeg